Kurucu
Güner Zeynep Yüceer

Çalışma hayatına çok erken yaşta Tekel Fabrikası’nda çalışarak başlamış, Özsel Ecza Deposunda çalıştığı yıllarda sektörümüz ile tanışmıştır. 1987 yılında borç aldığı 4 cumhuriyet altınıyla kurduğu Şirketi ile, sektörün ilerlemesinde ve ülke ekonomisinin gelişmesinde önemli katkılarda bulunmuş bir kadın girişimci olan Güner Zeynep Yüceer, hem sektörünün ilk ve tek kadın temsilcisidir, hem de vergi rekortmenleri sıralamasında yıllardır ilk 500 ün içerisinde yer alarak başarılarını belgeler ile tescillemiştir.

1987 yılında borç aldığı 4 cumhuriyet altınıyla kurduğu Şirketi ile, sektörün ilerlemesinde ve ülke ekonomisinin gelişmesinde önemli katkılarda bulunmuş bir kadın girişimci olan Güner Zeynep Yüceer, hem sektörünün ilk ve tek kadın temsilcisidir, hem de vergi rekortmenleri sıralamasında yıllardır ilk 500 ün içerisinde yer alarak başarılarını belgeler ile tescillemiştir.

Tam 27 yıl Gül Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan ve Türkiye’nin neredeyse tüm hizmet verdiği hastanelerine birebir ziyaretler yaparak yoğun bir tempoda çalışan Güner Zeynep Yüceer, 2014 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini oğlu Kadir Keçelioğlu’na devrederek aktif çalışma hayatını bıraksa da, Onursal Başkanımız olarak hedef ve stratejilerimizi belirlememizde halen yol göstericimiz olmaya devam etmektedir.

Hayatı boyunca hep hayallerinin peşinden gitmeyi kendisine felsefe edilmiş ve çizdiği bu yolda ilerlerken her zaman dürüst ve ilkeli bir bakış açısı ile çalışmış, bu anlamda bir çok kadın girişimciye de örnek teşkil etmiştir.