Başkanın Mesajı
Kadir Keçelioğlu

Sektörümüzde rekabetin her geçen gün arttığı tartışılmaz bir gerçek. Gerek yeni gerek köklü firmalar piyasadan daha fazla pay almak için çalışıyorlar. Bu da sektördeki kalitenin artmasına ve koşulların giderek daha da fazla kamu yararına dönmesine olanak sağlıyor. Bir yandan da artan rekabet firmalar üzerinde baskılar yaratabiliyor. Düşen kar marjları ve tahsilat sorunları arasında mali yapısı güçlü olan, çalışma ağını daha kuvvetli biçimde oluşturan şirketler güçlü bir yönetim tarzı ile daha emin adımlarla yollarına devam ediyorlar ve sektörde kendilerine güven telkin edebiliyorlar.

Gül Ecza Deposu olarak bu yıl sektördeki 38. yılımızı kutlamaktayız. Ne mutlu bize ki, yüksek kalite ve etik anlayışımızdan ödün vermeden, dürüst ve titiz çalışma tarzımızı koruyarak bir kez daha sektörün lideriyiz.

32 yıldır edindiğimiz engin tecrübe ve bilgi birikimine ek olarak yatırım yapmaktan kaçınmayan bir kuruluş olmamız hizmet kalitemizi kesintisiz olarak artırmamızı sağladı.

Türkiye'nin her yerine götürdüğümüz yüksek standartlardaki hizmet ile kurulduğumuz 1987 yılından bu yana başarılı çalışmalara imza attık. Elde ettiğimize inandığım saygınlık, yüksek kalite ve etik çalışma anlayışımızın profesyonel ekip çalışmasıyla harmanlanmasının sonucudur. Bu başarıda şirketimizin tüm çalışanlarının büyük payı olduğuna inanıyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum.

Kadir KEÇELİOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı